krisse

Mul on hea meel, et sa siia sattunud oled ja minust rohkem teada soovid.

Ma olen fotograaf juba aastaid. Selle aja jooksul olen astunud samme siia ja sinna poole, hetkel olen kõige enam ehk suunatud peredele. See ei tähenda, et ma midagi muud ei pildistaks. Ma armastan, armastan!, individuaalseid sessioone naistest ja näiteks ülituusasid pruut-peika kombosid.

Ma armastan emotsioone … seda mis lihtsalt juhtub, mida mõni hetk esile toob – naeruturtsakad, kallima kaisutuse nautimine, teisele sügavalt silma vaatamine ja sellele järgnev kerge muie ja soojus sinu näol. Ja täpselt sama palju armastan ma ka poseeritud pilte.
Minu sessioonid on algusest lõpuni juhendatud ja vahel ei saagi vist päris täpselt aru, kus kohal lõpeb lihtsalt kulgemine ja algab poseerimine.

Ma saan hästi hakkama erinevate oludega – mõni vajab natuke rohkem aega ja utsitamist, et end hästi ja vabalt tunda, teist tuleb aga veidi tagasi tõmmata. Või vahel on ilm natuke kentsakas ja mitte üldse meie poolt, ka siis leiame lahenduse ja tulemus on väga mõnus välistest teguritest hoolimata. Tahan, et sa tuled, kulged, naudid ja oled hetkes, mida loome. Jalutame, naerame, lobiseme, leiame inspireerivaid vaateid ja loome mälestusi.

Mulle väga meeldib, kui mu kliendid tunnevad end vabalt, nad teavad mida nad tahavad aga samas usaldavad mind täielikult.
Ma usun, et minu piltidega tutvudes ja veidi minu kohta lugedes, tunned sa ära selle, kas me sobime kokku või otsid sa kedagi teist.

Ma naudin mida ma teen ja ei suuda ära tänada teid igaüht, kes mulle kirjutab ja soovib minuga pildistama minna. ♥

foto: Birgit Visuals