Perekond Soo – hubane-tubane fotosessioon

Just nii mõnus ongi kodus pildistada, nagu järgmistel pilditel näha on. Beebiga on see minu meelest veel eriti mugav ka – mõtle, fotograaf tuleb teie juurde, mitte sina ei pea kokku pakkima umbes sadat ühte asja, mida lapsega liigeldes ehk võiks vaja minna. Kõik on käe-jala juures ja keegi ei pea end kuidagi kohmakalt tundma, sest kõik on oma – eriti beebi jaoks :)

Pildistades laseme lihtsalt mõttel lennata, lasen teil poseerida, vastukaaluks aga ka niisama mürada, lebada, olla ja tegeleda. Kõike saab – küll vaatade kaamerasse, musitate beebi põski punni, kallistate mõnusasti, ….
Kõige enam soovin seda, et kaamera ees oleksite te just teie. Kas olete vaiksemad, tasa ja targu sisseelajad või alustame kohe paugu&mürtsuga. Mida rohkem ma teid endeid pildile püüda saan, seda kodusemad on kindlasti ka valmivad fotod.

Olen avastanud, et see kuus kuud on väga lahe vanus beebidel nende pildistamiseks – naerab ja laliseb, on hästi rõõmus, samas püsib veel päris kenasti paigal. Seega olen eriti hea meelega nõus pildistama just selles vanuses beebisid, kes veel eest ära ei jookse ja mõne pluti-pluti naljaga mõnusasti naerma saab ajada.

Ootan suurima heameelega kõiki vanu ja uusi kliente mind külla kutsuma. Lastega peredes kipub aeg kohe eriti kiiresti lendama ja korra aastaski üks sessioon teha – no milline väärtus (bun intended:D).
Hinnakirja leiab ülevalt servast kenasti üles ning kontaktileht on ka olemas.Aitäh perekonnale Soo, kes mind lahkesti vastu võttis :)