Fotosessioon õues – Nele

2016 aasta Miss Raplamaa tiitli omanik Nele – särav naine!
Pistsin tema kingikotti umbes aasta tagasi kinkekaardi. Aja pildistamiseks leidsime aga alles nüüd, 2017a teise kuu lõpus. Ju pidi nii minema, sest et keskkond ja ümbrus ja ilm olid kõik meie poolt ja valmisid mõned mu suured lemmikud.
Ma armastan linnakeskkonda, urbanistlikku vibe‘i, minu jaoks jääb see piltidel nii mõnusa hõnguga. Mulle meeldib, et betoon on hall, mulle meeldib hall … ja siis inimene – ilus, kaunis, särav.
Suure osa ajast veedamegi ju linnas, mina olen suur jalutaja ja kuna ma nagunii käin ringi pilguga, et mis moodi erinevad nurgatavused ja mitte nii nurgatagused pildil välja näeks, oskan ma näha nii palju ilu meie ümber. Ja olgem ausad, ega klient ise vast enne pildi nägemist veendugi selles, et keset paneelmajade välja on võimalik midagi tuusa jäädvustada. Aga sessioon Nelega kõnetabki just nii, meie jaoks rutiinne teerada mööda tänavaid ja rutates mööda erinevatest hoonetest, mida võibolla ei märkagi, veel vähem arvaks, et neid on vaja fotosessioonil kasutada – need mõjuvad fotol keskkonna ja taustana nii pagana hästi, et loodan selliseid sessioone väga veel teha. Olge avatud, usaldage fotograafi ja üllatute positiivselt :)


Meik&soeng – Ave Antson