K&T – pulmafoto

Iga aastaga leian ma end aina kindlamalt tegemas pulmafotosid. Nii tähtis päev ja suurem vastutus – tähtsad hetked, ootamatud emotsioonid, palju rõõmu ja üleolev meeleolu. Aga mulle meeldib see, too elevus, ärevus, armastus ja rõõm, mis kogu see päev kõiki valdab, see tekitab hea tunde ja sellest osa saada on tõeline au. 
Ma olen pildistanud pulmi õige mitu aastat, alguses üks, siis kaks ja aina enam palun-tule-meie-pulma-pildistama kutseid. Aitäh, ma olen meelitatud, et minu pildid teile meeldivad ja oma pulmaalbumist just sedalaadi pildimaterjali tahate vaadata :)

Ma ise ei ole veel kohanud, et Eestis oleks nõnda populaarne pulmapäevaks hetkeks kuskile ära põgenemine, laias maailmas on aga see metsik-popp. Kui saaks, tahaksin mina olla sinu elopement wedding photographer (otsetõlkena siis pagemise(põgenemise)-pulmafotograaf). See on minu meelest nii eriline ja intiimne. Võtta kätte ja minna kuskile imeliselt ilusasse kohta (või kas just ilus, aga mingil muul moel eriline) ja kohal oleksimegi meie neli – pruutpaar, paaripanija ning fotograaf. Ma täpselt ei teagi, miks mulle see olukord nii väga meeldib – eks ikka see privaatsus, need hetked (miks mitte ka terve päev või kohe ka sinna otsa mesinädalad), mil olete keskendunud vaid teineteisele, keegi ei sega (kui siis vahepeal ainult mina, aga sellega olete ju arvestanud, et ilupildid tuleb purki püüda ;)). Superexciting.
Sellelaadseid pulmi on mul olnud nii mõnigi. Laadseid, ehk siis näitkes lähedased saavad alles peale registreerimist teada, et mees&naine on abiellunud ning kogu protsess on nö saladus. Hiljem teeme paari tundi ilupilte siin-seal, avastame uusi kohti, tunneme rõõmu sellest imelisest päevast. See on ju omamoodi eriline ja kuidagi kananahka ihule toov.
Nõnda pikk sissejuhatus ühte armsasse pulmapäeva. Samal päeval sai meil peikaga koos oldud oi-kui-mitu aastat ja muidugi olin nõus mõned tunnid veetma teise paariga, kes tol päeval oma pika kooselu registreerisid – päev täis õnne, häid mõtteid, toredaid meenutusi ja särasilmis vaatamist tulevikku ja positiivset laengut.
Eks see ilupildiaeg ongi minu jaoks see kõige magusam ja kui kokku saavad nii sarnaste vaadetega inimesed, siis on perfect match. Ja siinkohal ma räägin hetkel hoopis minust ja pruutpaarist. Olen Kailiga juba ühe sessiooni koos teinud ja me tahame saada samasuguseid tulemusi ja mõtleme ja kulgeme sarnaselt – seega ma ei saa olla õnnelikum, kui ma olen :) Üks mõnus kamp olime.
Meigi tegi Kailile supercool Piret Ujok.