Kodune fotosessioon • MaarjaLiis&HannaLiisa •

Kodused nö elustiili-pildid on minu jaoks nii mõnus ja eriline viis, kuidas jäädvustada argipäeva ja miks mitte ühendada kaks ühes – tore argipäev ja lapseootuse jäädvustamine. 
Nii me Maarja-Liisiga tegimegi – õues küll sadas imeilusat laia paksu muinasjutulist lund, aga kui kodune sess, siis kodune sess ;) Saab  kleidi selga panna ja paljaste varvastega ringi mütata.
Kodus on hea riideid vahetada just nii palju, kui süda lustib, lapsel on kohe hea ja vaba olla, sest pildistamine toimub ju igapäevases keskkonnas ja tänu minule tulevad mõned tolmurullidki nähtavale, millest aimugi polnud – natuke mööbeldamist tuleb alati ette ;)
Hea viis jätta piltidele mälestuseks seda ümbrust, milles laps kasvas ja mingi periood oma elust veedeti. Ise mõtlen, et väga vinge oleks hiljem tagasi vaadata ja meenutada just näiteks seda tapeeti, lauda, kardinaid, mänguasju – et “oh, sellega oli ju see lugu”, “mäletad seda”, “sellega juhtus ju nii” jpm.
Julgelt võib avada oma koduukse fotograafile ja koos veeta tund-paar, et jäädvustada kõike erilist, mis just teiega hetkel toimumas, olgu selleks siis lapse kasvamine, lapseootuse jäädvustamine, paaridevaheline love-story või individuaalne sessioon.