Fotosessioon õues • R, M&P •

Nii vahvalt palju erinevaid ilma variante on meil. Ükspäev sajab vihma, õhtu üllatab juba lumesajuga, järgmisel päeval on nii paks udu, et silmapiiri ei paistagi ja uuel hommikul piilub näiteks päike kardina vahel otse silma. Väga lahe!
Antud sessioon toimus, nagu näha, paksu uduga päeval. Nii äge.
Kõige vingem selle sessioni juures oli see, et saime pildistama minna katusele. Ma algselt tegin kergelt nalja, et “kas saaksime teie katusele minna”, aga siis juba oli asi tõsine. No väga tuus! Katused on vinged, vaated on alati head (sest mina vähemalt igapäevaselt katustele ei satu ja oma kodugi on sootuks esimesel korrusel), ja üldse olek on kuidagi eriline, vähemalt minu jaoks :)
Sessiooni lõpetasime ligiduses asuval metsarajal, lootsime tegelikult mereni jalutada, aga kui kaasatud on väikesed lapsed, võivad plaanid väga kiiresti muutuda – arvestasime tema sooviga, et oleks vaja lõpetada. Soovi andis edasi muidugi poisslapsele kohane tugev jonn :))

Ootan sinugi kirja, kui soovid oma lapseootust jäädvustada vabas õhus.
Olen valmis iga ilmaga õues ringi müttama, et jäädvustada toredad, imelised ja ägedad hetked. Võid tulla üksinda või kaasad ka elukaaslase ja/või laspse(d).
✉︎ info@misskisse.com

meik ja soeng – Liisi Sakala
Suured tänud R sõbrannale, kes meid katusele lasi :)