Fotosessioon õues – Dane

Mees sõnast, härga sarvest. Või siis naine lubab, naine teeb. Dane on väga naiselik naine ja teab täpselt, mida tahab – sel korral oli tema kindlaks sooviks loojanguaegne sessioon rannas. Uhked riided kaasas, et enda ego ikka korralikult boostida ja hea meigi lasi ka otseloomulikut teha (tänud, Camilla Kolk ♡). No nii me siis seal olime, tossutasime, kastsime varbad märjaks, Dane keerutas üht ja teistpidi, ise koguaeg hirmus eladest, et kas eluga pääseme. No vot, kui pealinnas ei ela ja Kopli-Kalamaja kant on võõras, võib vist pähe mõte tulla küll, et kõik nurgad on jobusid ja narkomaane täis.. Õnneks tol õhtul olid kõik jobud kuskil mujal ja meie oleme ikka veel elus ja täie tervise juures. 
Dane on tegelikult veel kahele pojale ema, aga selliseid peresesse tehakse nagunii aastas vähemalt korra, vahvad lapsed, mees ja naine/ema. Aga nüüd jäädvustasime ainult seda külge, et Dane on täiega naine, ma-ei-või-kui-ilus naine pealekauba, über-tuusa huumorimeelega ja jutt on ka väga muhe ja mõnus, super hing, kellega aega veeta. 
Aga vaata ise ja tõde, et iga naine, kes on ka ema, vajab sessi, kus ta saab olla just see naine, kes ta hinges on ka siis, kui juuksed on krunnis ja võibolla on seljas veel eilne särk, mis kergelt piimahõnguline.