Elis-Marell

Elis-Marell oli õnnelik neiu, kes võitis minu esimese auhinnaloosi, mida Facebookis sai mängida. Hiljem selgus, et Rapla tüdruk ja meil on palju ühiseid tuttavaid – vot, kui vahva!
Me planeerisime sessiooni kohe pikalt ette ja oh, milline õudsalttoresoesuveõhtu meil oli. Napilt oli ka veel merevesi soe, paari päeva pärast langes 30-kraadise õhutemperatuuriga ilmas vesi vaid 5-7C juurde. Nii uskumatu :D
Suveõhtud on mu lemmikud, valgus on nii mahepehme ja üks hetk kisubsee eriti pastelseks.
Ma jään suve nii kohutavalt igatsema. Soe, valge.. jah, see, et on soe ja see et on nii kaua valge, pimedat aega pea ei olegi, ja sel ajal nagunii magan. Aga nüüd on õhtud nii pimedad, et aega ei saa üldse nii ära kasutada, nagu mina tahaks – nädala sees toredaid inimesi pildistada täiesti ebareaalsel ajal – näiteks kell kümme, kui tegelt võiks juba puhata ja olla ja mitte üldse tööd teha. 

Loosi teised osapooled oli Doris, kes tegi imeilusa meigi; Annililled, kes pani kokku selle armsa lillekimbu, mida piltidelt näha ja Linea Naturalt sai Elis-Marell endale 75€ väärtuses kinkekaardi. Nii äge, on ju ka juukseid, mille eest eriti hästi hoolitseda ;)

Olgugi, et suvi on möödas, on sügisel varatalvisel kolehallil aastaajal hoopis teised võlud – tubased soojad sessioonid, kampsunid ja villasokid, kohvikruusid ja mõnus kaisutamine. Ja kellel teada, et kodu varakult jõulurüüsse saab, siis võime novembri lõpuks-detsembri alguseks pühademeeleolus sessiooni planeerida! Stuudiosse mina see aasta ei lähe – jätkan oma joont, ikka õues ja sinu juures kodus :)