Beebiga kodus

Mulle meeldib mugavus ja loomulikkus. See tõttu ongi hea pildistamas käia kliendi kodus. Beebipildid koduses keskkonnas on ju kõigile väga mugav – beebi jaoks on keskkond sama, mitte midagi ei muutu (kui võrrelda sellega, et peaks näiteks stuudiosse hakkama rändama), sama ka ema jaoks, ta ei pea pabistama selle pärast, et kuidas beebi nt suudios end üleval peaks – rahulik ema, rahulik beebi – äkki vastab tõele.

Ja valguse suhtes on loomulik valgus ehk siis kõik see päevane valgus, mis akendest sisse poeb, see kõikse parem asi üldse. Stuudios kasutatavad välgud ma jätaks teisteks sessioonideks ja pildistaksi kõige parema meelega beebisid naturaalses valguses oma pesas, kus on hea, soe ja tuttav.

Niisiis saigi valmis minu esimene beebisessioon kodus. Beebi toimetas oma päevaseid toimetusi nagu ikka, vahepeal magas, siis sõi ja jõudis ka oma imearmsate suurte beebi-silmadega ringi uudistada. Aeg lendas ja saime hunniku armsaid pilte :)

H&O_02 H&O_05 H&O_08 H&O_11 H&O_12 H&O_13 H&O_14 H&O_15 H&O_16 H&O_20 H&O_21 H&O_22 H&O_23 H&O_25 H&O_28 H&O_33 Heleri&Oliver_01_internetifail Heleri&Oliver_02_internetifail Heleri&Oliver_03_internetifail

 

Helerile tegi meiki Kristi Petolai